0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Saipa
۱
۱
Arman Gohar
inprogress
۱۹:۰۰
Machine Sazi FC
۰
۲
Malavan
inprogress
۱۹:۰۰
Kheybar Khorramabad
۰
۰
Qashqai Shiraz
inprogress
۱۹:۰۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
FC Vista Turbine
inprogress
۱۹:۰۰
Shahrdari Astara
۰
۰
Mes Kerman FC
inprogress
۱۹:۰۰
Shams Azar Qazvin
۱
۰
Shahrdari Hamedan
inprogress
۱۹:۰۰
Pars Jonoubi Jam
۰
۰
Esteghlal Khuzestan
inprogress
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۱
۰
Shahin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۲
۲
Rayka Babol FC
inprogress
۱۹:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۳۰
Corinthians Paulista
۱
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Primera B
Tigres FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۳
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۳۰
  Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II
۳
۲
Selangor FC II
Finished
۱۶:۴۵
Kuching FA
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۰۰
Kelantan FA
۰
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۰
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
CD Hermanos Colmenares
۰
۲
Zulia FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Lara
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq AGMK
۳
۱
Neftchi Fargona
Finished
۱۸:۳۰
Navbahor
۲
۰
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۱۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Libertad Asuncion
۴
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۵
۱
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
۰
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۲
۰
Brusque
Finished
۰۲:۳۰
  Azerbaijan Azerbaijan Cup
FK Qarabag
۰
۱
FK Zira
inprogress
۱۹:۳۰
  Bangladesh Championship League
Nofel Sporting Club
۱
۱
Dhaka Wanderers Club
Finished
۱۶:۴۵
Fortis Limited
۲
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۱
۲
Druk Lhayul FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۲
۳
Northbridge FC Bulls
Finished
۱۴:۰۰
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Olmedo
Finished
۰۴:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۱
۱
Nadroga
Finished
۱۱:۰۰
Suva
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۴:۳۰
Nadi
۲
۲
Rewa FC
Finished
۰۸:۳۰
Labasa
۱
۲
Lautoka
Finished
۰۶:۳۰
  Cameroon Elite One
PWD Bamenda
۰
۲
New Star de Douala
Finished
۱۷:۳۰
Stade Renard
۲
۰
Tonnerre Yaounde
Finished
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۱
۰
Panthere de Nde
inprogress
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۲
۱
Union de Loum
inprogress
۱۹:۰۰
Bamboutos
۱
۰
Avion Academy
inprogress
۱۹:۰۰
Racing de Bafoussam
۰
۱
APEJES FC
inprogress
۱۹:۰۰
Yong Sp. Academy
۲
۱
AS Fortuna de Mfou
inprogress
۱۹:۳۰
Union Sportive de Douala
۰
۲
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۹:۳۰
Dragon FC Yaounde
۰
۰
Eding Sport FC
inprogress
۱۹:۰۰
OFTA
۱
۰
Fovu de Baham
inprogress
۱۹:۳۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۱
۲
Northcote City SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  South America Copa Sudamericana Group H
Junior
۰
۴
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Oriente Petrolero
۱
۱۰
Fluminense RJ
Finished
۰۵:۰۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۸
۲
Geylang United FC
Finished
۱۶:۱۵
  United Arab Emirates UAE U21 League
Ajman SCC U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
۰
۰
Baniyas SC U21
inprogress
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۹
۰
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Sharjah SC U21
۳
۱
Al Ain U21
inprogress
۱۸:۴۵
  World Friendly International Matches
Thailand
۱
۰
Turkmenistan
Finished
۱۵:۰۰
Malaysia
۴
۰
Brunei Darussalam
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۴
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Moreton Bay United (W)
۱
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mitchelton (W)
۰
۰
Virginia United SC (W)
inprogress
۱۳:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Surfers Paradise
۲
۱
Magic United TFA
Finished
۱۴:۴۵
Souths United
۵
۰
Virginia United
Finished
۱۵:۱۵
  Brazil Carioca U20
Atletica Portuguesa RJ U20
۰
۲
Fluminense U20
Finished
۱۷:۳۰
Audax Rio RJ U20
۲
۳
Nova Iguacu U20
Finished
۱۷:۳۰
Portuguesa Desportos U20
۰
۲
Fluminense RJ U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۱
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Vietnam 2. Division
Quang Nam II
۲
۰
Kon Tum
Finished
۱۳:۰۰
Ho Chi Minh City II
۰
۲
Binh Thuan
Finished
۱۳:۰۰
Tien Giang FC
۱
۳
Dong Thap
Finished
۱۵:۳۰
Hoa Binh
۲
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۰
۱
Box Hill United
Finished
۱۵:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۰
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Caboolture FC U23
۱
۴
Sunshine Coast U23
Finished
۱۳:۰۰
  United States NPSL
Irving City
۲
۱
FC Brownsville
Finished
۰۵:۰۰
  Finland Kolmonen
HPS
۰
۰
NouLa
inprogress
۲۰:۳۰
TiPS
-
-
TuPS
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Pallo-Iirot Rauma
۰
۰
AIFK Turku
inprogress
۲۰:۳۰
FC Kiisto
۰
۰
Nykarleby IK
inprogress
۲۰:۳۰
RiPS
۱
۰
Inter Helsinki
inprogress
۲۰:۰۰
BK-46
۰
۲
EBK
inprogress
۲۰:۰۰
Masku
۰
۰
Toejoen Veikot
inprogress
۲۰:۰۰
FCJ Blackbird
۰
۰
Kuopion Elo 1919
inprogress
۲۰:۳۰
SC Riverball
۰
۰
AC Barca
inprogress
۲۰:۳۰
JaPS II
۱
۰
LPS
inprogress
۲۰:۳۰
HerTo
۰
۰
HIFK II
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Italy Campionato Primavera
Roma U19
۰
۰
Juventus U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Egypt Division 2
El Entag El Harby
۱
۱
Al Qanah
Finished
۱۸:۳۰
Al Marekh
۰
۰
El Terasanah
Finished
۱۸:۳۰
FC Masr (ZED)
۲
۱
Bur Fouad
Finished
۱۸:۳۰
Banha
۰
۰
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۸:۳۰
Al Nasr Cairo
۱
۲
Wady Degla
Finished
۱۸:۳۰
El Dakhleya
۰
۱
Telecom Egypt SC
Finished
۱۸:۳۰
Petrojet
۱
۰
Belbeis FC
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۲
۰
Hradec Kralove U19
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
West Chester United
۲
۰
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۴:۰۰
Brazos Valley
۸
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۵:۰۰
  Romania U19 League
Dinamo Bucharest U19
۰
۳
FC Farul Constanta U19
Finished
۱۶:۰۰
Universitatea Cluj U19
۰
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۱
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۴:۴۵
  India Chennai Senior Division
AGORC Chennai
۲
۲
Indian Bank
Finished
۱۵:۰۰
Hindustan Eagles
۰
۳
Chennai Customs
Finished
۱۳:۰۰
  Poland IV Liga
Arka Gdynia II
۳
۲
Lechia Gdansk II
Finished
۱۴:۳۰
Kalisz II
۱
۰
KS Mieszko Gniezno
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  Algeria U19 League
ES Ben Aknoun U19
۲
۱
MO Bejaia U19
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۷
۰
Northcote City
Finished
۱۴:۴۵
  Georgia National League 2
FC Rustavi
۱
۱
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۳
۲
Dnepr Mogilev
Finished
۱۸:۳۰
FK Slutsk
۰
۰
FC Gomel
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۳
Metro United (W)
Finished
۱۵:۱۵
Salisbury Inter (W)
۹
۱
Fulham United (W)
Finished
۱۵:۱۵
Modbury Vista (W)
۱
۳
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۱۵
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Sao Paulo U20 (W)
۲
۱
Minas Brasilia DF U20 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Santos FC U20 (W)
۰
۱
Gremio RS U20 (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
1. FC Karlovy Vary
۰
۰
Pribram B
inprogress
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۰
۰
Loko Vltavin
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CSM Flacara Moreni
۰
۰
CS Real Bradu
inprogress
۱۹:۳۰
FCSB II
۰
۰
FC Academica Clinceni II
inprogress
۱۹:۳۰
FC Arges II
۸
۲
Dinamo Bucharest II
Finished
۱۳:۰۰
  Iceland Iceland Cup
Breidablik Kopavogur
۶
۲
Valur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۰
۰
Logan Lightning
Cancelled
۱۴:۰۰
  Algeria Division 1
Olympique Medea
۰
۱
US Biskra
inprogress
۲۰:۱۵
Paradou AC
۰
۰
USM Alger
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
CS Constantine
۱
۱
AB Chelghoum Laid
inprogress
۲۰:۱۵
RC Relizane
۰
۲
CR Belouizdad
inprogress
۲۰:۱۵
MC Magra
۰
۰
MC Oran
inprogress
۲۰:۱۵
NA Hussein Dey
۰
۰
RC Arba
inprogress
۲۰:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
inprogress
۲۰:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۰
Saburtalo
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia U19 League
Mladost Lucani U19
۱
۱
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۳:۳۰
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۱
۳
Planning Boys United
Finished
۱۴:۴۵
Jhapa FC
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Mahabir Club
Finished
۰۸:۱۵
  Hungary U19 1st Division
Paksi U19
۲
۱
Gyirmot SE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Real Madrid B
۰
۰
Real Betis B
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga East
SV Leobendorf
-
-
Admira Wacker Modling II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Mauerwerk
-
-
SV Stripfing/Weiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Magna Wiener Neustadt
-
-
ASK-BSC Bruck/Leitha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Marchfeld Donauauen
-
-
TWL Elektra
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Sunshine Coast FC
Finished
۱۵:۰۰
  Egypt Premier League
El Gounah
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Panama First Division Women
Alianza FC (W)
۰
۶
SD Atletico Nacional (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Regional League
Club Deportivo La Chalaca
۱
۱
Medellin City FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
PK-35 Vantaa(W)
۰
۰
Pk-35 Helsinki (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Richmond SC
۱
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۵:۰۰
  Poland III Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۰
MKS Kutno
inprogress
۲۰:۳۰
Mamry Gizycko
۰
۱
Jagiellonia Bialystok II
inprogress
۱۹:۳۰
Bron Radom
۰
۰
KS Blonianka Blonie
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Taarnby FF
۰
۰
GVI
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Greve Fodbold
-
-
BK Avarta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
B 1903
-
-
BK Union
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۵:۰۰
The Gap
۰
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۵:۰۰
  Australia South Australia State League 2
Salisbury United
۴
۱
Modbury Vista
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Wallidan
۰
۰
Marimoo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hawks FC
۰
۰
Elite United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SC Kalsdorf
-
-
Union Gurten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bad Gleichenberg
-
-
SK Sturm Graz II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
KIF Orebro (W)
۰
۰
Eskilstuna United (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Mongolia 2nd League
Selenge FC
۴
۲
Kharaatsai
Finished
۱۴:۰۰
  Algeria U21 League 1
MC Alger U21
۰
۰
JS Kabylie U21
inprogress
۲۰:۱۵
  India Delhi Senior Division
Delhi Young Boys
۲
۰
Victory FC
Finished
۱۵:۴۵
CISF
۴
۱
Frontier FC
Finished
۰۸:۳۰
Bangadarshan
۱
۴
Delhi Tigers
Finished
۱۳:۳۰
  Mauritania Division 2
FC Brakna
۱
۱
ASC Etoile Commune Arafat
inprogress
۲۰:۰۰
  Slovakia U19 Liga
Kosice U19
۰
۰
Dunajska Streda U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
B36 Torshavn
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Brondby (W)
-
-
FC Nordsjaelland (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Kutjevo
۰
۰
NK Slavonija Pozega
inprogress
۲۰:۳۰
NK Cepin
۰
۰
Slavija Pleternica
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Regionalliga West - Salzburg
SV Innsbruck
-
-
SV Hall
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Radnik Sesvete
۱
۱
NK Jarun
inprogress
۲۰:۰۰
  Russia FNL 2, Group 2
FK Volna Nizhegorodskaya Oblast
۱
۰
Dinamo Saint-Petersburg
inprogress
۱۹:۳۰
Himik Dzerzhinsk
۰
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Oakleigh Cannons U21
۴
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۵:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group B
FBC Melgar Arequipa
۳
۱
Cuiaba
Finished
۰۲:۴۵
Racing Club
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۴۵
  Kenya National Super League
Dandora Love
۱
۵
Migori Youth
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
FC Minsk Reserves
۷
۱
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Iraq U23
۳
۱
Iran U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Bulgaria Elite U19
FC CSKA 1948 U19
۱
۰
CSKA Sofia U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania II Lyga
FM Klaipedos
۲
۰
Suduva Marijampole II
inprogress
۲۰:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Louny
۰
۰
Mfk Dobris
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Landesliga
SC Ostbahn XI
۰
۱
Helfort 15
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Atlanta U20
-
-
Estudiantes de Buenos Aires U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Pro League
Al Hazm
-
-
Al-Baten
بازی شروع نشده است
۲۰:۵۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید